FreeForum
Forum rozwoju efektywnej energii

 

Warsztaty BALON.LAB we Włocławku

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli i lekarzy na temat zanieczyszczenia powietrza w Polsce odbędą się w środę 17 maja we Włocławku. Spotkanie odbędzie się w ramach kampanii Balon.Lab, której organizatorem jest Stowarzyszenie Forum Rozwoju Efektywnej Energii.

To już czwarte wydarzenie z cyklu szkoleń odbywających się na terenie kraju w ramach kampanii Balon.Lab. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu zanieczyszczenia powietrza w Polsce, jego szkodliwego wpływu na zdrowie i środowisko naturalne oraz czystych i efektywnych źródeł energii. Szkolenie poprowadzą: 
• płk dr n. med. Piotr Dąbrowiecki, specjalista chorób wewnętrznych i alergologii, przewodniczący Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POCHP,
• dr hab. inż. Artur Badyda, profesor Politechniki Warszawskiej, naukowo zajmujący się oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza na środowisko i zdrowie człowieka.

Spotkanie odbędzie się w środę 17 maja o godz. 15:00 we Włocławskim Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Komunalnej 4 we Włocławku. Udział w warsztatach jest bezpłatny i ogólnodostępny.